Przedszkole Samorządowe

• Tygryski w OKiAlu

• Dzisiaj Tygryski wybrały się do biblioteki publicznej w Ośrodek Kultury i Biblioteka w Bisztynku i miały okazję wypróbować podłogę interaktywną. Zabawy na niej bardzo podobały się przedszkolakom. Oczywiście jak przystało, na ciekawe świata Tygryski w międzyczasie przetestowały również wszystkie zabawki, artykuły plastyczne no i oczywiście uwadze nie umknęły książeczki.
            Już dzisiaj zapowiedziały pani Justyna Lenart, że znowu przyjdą do biblioteki...jutro.
          • PIERWSZY DZIEŃ WIOSNY

Dzisiaj nasze Przedszkolaki oficjalnie powitały wiosnę. Tradycyjnie rozpoczęliśmy od pochodu ulicami miasta z Marzannami. Były śpiewy, piski i dźwięki instrumentów a wszystko po to, aby przepędzić zimę. 🥶 Po pochodzie Dzieci wykonały wiosenną łąkę na korytarzu. W przedszkolu już jest wiosna, a teraz czekamy na wiosenną pogodę za okne
          • Dzień Ziemi u najmłodszych

• 🐅 TYGRYSKI 🐅

22 kwietnia to Dzień Ziemi. Dzisiaj podczas zajęć Tygryski zajęły się sprzątaniem naszej planety, ucząc się przy tym segregacji odpadów. Oczywiście poradziły sobie wzorowo z ratowaniem Ziemi. Dzieci wspólnie przygotowały również plakaty, które z dumą umieściły na naszej tablicy.