Nawigacja

Godziny pracy biblioteki Regulamin biblioteki Regulamin pracy w bibliotece, który będzie obowiązywał od 1 września do odwołania. Wykaz lektur 17 zalet książek Aforyzmy o książkach Program rządowy "Książki naszych marzeń"

Biblioteka

1. Do odwołania w naszej bibliotece będzie funkcjonować tylko wypożyczalnia.

2. Z zasobów biblioteki będą mogli korzystać: uczniowie, przedszkolaki , nauczyciele i pracownicy zespołu.

3. Przed wejściem do biblioteki czytelnicy muszą zdezynfekować ręce i założyć maseczkę.

4. Jednocześnie w wypożyczalni mogą przebywać TYLKO 2 OSOBY, pozostające względem siebie w bezpiecznej odlegości- minimum 1,5 metra.

5. Uczniowie oczekujący przed biblioteką zachowują między sobą odległość od 1,5 do 2 metrów.

6. Biblioteka udostępnia swoje zbiory z ograniczonym dostępem do półek.  Rekomenduje się wcześniejsze składanie zamówień na książki.

7. KSIĄŻKI PODAJE TYLKO BIBLIOTEKARZ.

8. Książki można wcześniej zamawiać poprzez:

- zostawienie wiadomości na FB- Biblioteka Zespołu-Szkolno Przedszkolnego im. Ziemi Warmińskiej w Bisztynku lub wrzucenie kartki z zamówionymi książkami do skrzynki przed biblioteką (wpisujemy swoje dane i tytuły zamawianych pozycji),

9. Przedszkolaki i uczniowie klas 1-3 przychodzą do biblioteki z wychowawcą na wcześniej umówioną godzinę.

10. Książki oddajemy wkładając je do przygotowanego pojemnika znajdującego się przed biblioteką- oznaczone datą pozostaną w kwarantannie 3 dni.

11. Pomieszczenie biblioteki będzie systematycznie wietrzone, a powierzchnie wspólne dezynfekowane.

• Zespół Szkolno-Przedszkolny w Bisztynku
    ul. Kolejowa 5, 11-230 Bisztynek