• SAFE BIKE

• Szanowni Państwo!!!

Zarząd Dróg Wojewódzkich w Olsztynie serdecznie zaprasza dzieci i młodzież do udziału w konkursie plastycznym w związku z piknikiem edukacyjnym Love Rower, zaplanowanym na 15 września 2024 r. w ramach kampanii „SAFE BIKE”.

Celem konkursu (oraz całej kampanii SAFE BIKE) jest:

- propagowanie wśród dzieci i młodzieży w wieku szkolnym bezpiecznych zachowań na drodze podczas jazdy rowerem, bądź innymi urządzeniami transportu osobistego np. hulajnogą lub deskorolką,

- promowanie ich jako ekologicznego środka transportu codziennej komunikacji,

- promowanie ich jako formy aktywnego spędzania wolnego czasu z rodziną bądź przyjaciółmi.

W konkursie plastycznym mogą wziąć udział dzieci i młodzież ze szkół podstawowych z terenu województwa warmińsko-mazurskiego w dwóch kategoriach:

klas I-III

- klas IV-VI

Na zwycięzcę czeka nagroda główna – ROWER, a pozostali uczestnicy mają szansę wygrać atrakcyjne nagrody specjalne.

Zwracamy się zatem z ogromną prośbą o rozpowszechnienie konkursu wśród dzieci i młodzieży.

W związku z powyższym w załącznikach przesyłamy: zaproszenie do wzięcia udziału, regulamin, plakat promujący oraz zgłoszenie konkursowe.

Informacje dostępne są również na stronie ZDW w Olsztynie: https://www.zdw.olsztyn.pl/