Wtorek 21.08.2018

Nazwa użytkownika:
Hasło:
wczytywanie danych z serwera, proszę czekać

Lorem Ipsum

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Sed venenatis mollis lac us a egestas. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Sed venenatis mollis lac us a egestas.

Regulamin świetlicy szkolnej Regulamin ucznia dojeżdżającego Godziny kursów uczniów do szkoły w roku szkolnym 2017/2018 Godziny pracy świetlicy Odjazdy po skończonych zajęciach

Regulamin świetlicy szkolnej

1. Świetlica szkolna czynna jest od godz. 7.00 do 15.15.

2. Uczniowie dojeżdżający i dowożeni mają obowiązek przebywania w świetlicy do czasu rozpoczęcia zajęć lekcyjnych i po ich zakończeniu, aż do czasu odjazdu.

3. Uczniowie korzystający z zajęć świetlicowych nie mogą bez wiedzy i zgody wychowawcy opuszczać pomieszczenia świetlicy.

4. Podczas zajęć obowiązuje cisza.

5. Korzystający z zajęć świetlicowych dbają o ład, porządek i sprzęt znajdujący się w sali.

6. Po zakończonych zajęciach uczniowie mają obowiązek zwrócić wydany sprzęt, gry i zabawki wychowawcy.